נעמי אסיא ושות', משרד עורכי דין
עורכי פטנטים ונוטריונים
Naomi Assia & Co., Law Offices
Patent Attorneys and Notaries

סימני מסחר


למשרד מחלקה המתמחה ברישום סימני מסחר בארץ ובחו"ל וניהול תיק סימני המסחר של הלקוח. השירות כולל ביצוע חיפוש דקדקני בשורה ארוכה של מנועי חיפוש של סימני מסחר ומקורות אחרים. בשלב הבא אנו מכינים ומגישים עבור הלקוחות בקשות לרישום, עריכה והגשה של תצהירים נחוצים, חידוש בקשות, הגנה משפטית ממתנגדים וטיפול בכל נושא העלול להתעורר מול רשם הפטנטים וסימני המסחר.

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו גם שירות של בדיקות נאותות עבור לקוחות המתעניינים ברכישת תיקי סימני מסחר, וסיוע בניצול אופטימטלי של הזכויות העומדות לזכות בעלי סימני המסחר.

בנוסף, השילוב הקיים במשרד בין הידע אודות סימני מסחר והניסיון הרחב בדיני האינטרנט, הוא שימושי במיוחד עבור לקוחות המעוניינים לפתח ולקדם את המותג שלהם באינטרנט ובמקביל להגן על שמם וסימנם המסחרי כשם מתחם ובמנועי החיפוש השונים.
  
מחלקת סימני המסחר פועלת בשיתוף פעולה מלא עם המחלקה המסחרית של המשרד ועם מחלקת הליטיגציה. הניסיון אותו צבר המשרד בניסוח הסכמים וחוזים מורכבים, משתלב עם טיפול ברכישת ורישוי סימני מסחר, דבר שהוא כלי חיוני בהעצמת המיתוג והזהות של בתי העסק עם המוצרים והשירותים השונים אותם הם משווקים שיתוף פעולה זה מאפשר לנו לטפל ביעילות ובמומחיות גם בתביעות בגין שימוש מפר בסימני מסחר.

נגישות