נעמי אסיא ושות', משרד עורכי דין
עורכי פטנטים ונוטריונים
Naomi Assia & Co., Law Offices
Patent Attorneys and Notaries

 

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של משרד עורכי הדין נעמי אסיא ושות'.

משרד נעמי אסיא ושות' – עורכי דין, עורכי פטנטים ונוטריונים,
הינו אחד המשרדים המובילים בישראל בתחומי הקניין הרוחני וההיי טק.

 
למשרד, אשר נוסד ב-1987, נסיון רב שנים בתחומי הקניין הרוחני, דיני המחשבים ודיני האינטרנט, זאת לצד מומחיות בתחום המשפט המסחרי ודיני התאגידים. שילוב זה מאפשר למשרד להעניק ללקוחותיו מעטפת שירותים משפטיים כוללת, בין אם מדובר בחברות הזנק (סטארט-אפ) ובין בחברות מבוססות בתחום ההיי טק ובתחומים אחרים. חברי הצוות המקצועי בנעמי אסיא ושות' לומדים ומגיבים במהירות לשאלות המשפטיות להן הם נדרשים, יודעים לייצר פתרונות מקיפים עבור לקוחותיהם, והכל תוך הענקת יחס אישי ותשומת לב ראויה לקהל הלקוחות. המשרד מלווה את לקוחותיו משלב ייזום העסק והקמתו, דרך פעילותו השוטפת ורישום קניינו הרוחני ועד לגיוס השקעות. 

למשרד היכולת והנסיון לפעול בשיתוף פעולה עם משרדים אחרים על מנת לספק ללקוחות ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי ממוקד בתחומי הקניין הרוחני, דיני המחשבים ודיני האינטרנט.

למשרד מחלקת ליטיגציה המתמח
ה בייצוג לקוחות במסגרת סכסוכים בתחום הקניין הרוחני ובתחום המסחרי.
 
חברי צוות המשרד מחויבים למצוינות ולהענקת שירות מקצועי ואיכותי לכלל לקוחותיהם.
 
בנוסף לסקטור הפרטי, המשרד מספק גם שירותים למשרד המדען הראשי בישראל, רשם הפטנטים וסימני המסחר ומסייע בניסוח חוזים ממשלתיים.למשרד אף ניסיון בינלאומי רחב היקף בייצוג בעסקאות גדולות בענף ההיי טק, עסקאות הפצה, הסכמי יזמות משותפת,  OEMVAR והסכמי רישוי. וכן הסכמי השקעה ומימון לחברות הזנק.
 
עורכי הדין במשרד, הינם משפטנים מנוסים, המתמחים ביותר מתחום אחד, והם משתמשים בידע הרב תחומי שלהם על מנת לערוך ולהגיש בקשות לרישום פטנטים, להדריך לקוחות כיצד להימנע מלהיכנס להליכים משפטיים יקרים ומיותרים, ולנתח סיטואציות מורכבות הנוגעות לליטיגציה בכל הקשור לקניין רוחני.
 
משרד עו"ד נעמי אסיא ושות' נבחרו באתר למומחי משפט בינלאומי 
http://www.globallawexperts.com/CompanyProfile.aspx?PID=4786
 
משפט בעולם המחשבים והאינטרנט
 
כיאה למי שכתבה את הספר "דיני מחשבים-הלכה למעשה", נעמי אסיא מייצגת לקוחות גדולים ומוסדיים כמו בנקים, חברות ביטוח וכו', בחוזים הקשורים למחשבים ותוכנה, ובכל ההיבט המשפטי בתחום האינטרנט. המשרד הוא מהחלוצים בישראל בתחום דיני המחשבים ודיני האינטרנט, ומייצג חברות תוכנה מהגדולות בעולם, כמו גם את ארגון ה-BSA הנלחם בפיראטיות בתחום התוכנה.
 
על האתר
באתר זה תוכלו למצוא לצד מידע מפורט על תחומי העיסוק של המשרד ועל צוות המשרד, גם מאמרים שפרסמו חברי הצוות המקצועי של המשרד וגם את הדיוור החודשי (News Letter) שמפיץ המשרד ללקוחותיו. במדור "החלטות ופסקי דין" תוכלו למצוא את הפסיקה האחרונה בתחום הקניין הרוחני, ההיי טק והמשפט המסחרי.

תוכלו גם להתרשם מספרה של עו"ד נעמי אסיא "דיני מחשבים" וכן ללמוד על מסחור פטנטים.

 
 

accessibility